ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 S’dini ēfarė tė bėni? Zgjidhni rastet e krimit!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Xhebraili
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 403
Join date : 11/06/2008
Age : 29
Location : PejaCity

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: S’dini ēfarė tė bėni? Zgjidhni rastet e krimit!   Sat Jun 21, 2008 12:45 pmKeni tė nxehtė tė dilni prej shtėpie? Pėr fat tė mirė interneti ėshtė kėtu. Nėse nuk dini se si t’i kaloni nė mėnyrė sa mė argėtuese disa orė, tentoni tė zgjidhni rastet e vrasjeve si detektiv nė Stickville.
Pse do tė luanit me njė lojė me njė dukje jo aq tė mirė? Sepse ėshtė argėtuese dhe do t’ju nxisė tė mendoni, po ashtu. Sa i takon grafikės, ajo ėshtė bėrė me qėllim e tillė. Loja duket sikur tė ishte e vizatuar nė Paint, ndėrsa me siguri edhe kėshtu ėshtė krijuar.

Kjo lojė aktualisht ka pesė vazhdime, ndėrsa nė secilin vazhdim ju duhet tė zgjidhni nga njė rast. Ka vrasje, zhdukje, zjarr, ndėrsa ndonjėherė futeni edhe nė gjėra edhe mė bizare. Pasi qė tė shikoni vendin e ngjarjes sė krimit, dhe tė vėreni trupin, shumė shpejt do tė kuptoni tė gjitha zinxhirėt.

Lojėn mund ta gjeni nė likun:
hin ne nojra
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.kosova.li
 
S’dini ēfarė tė bėni? Zgjidhni rastet e krimit!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: