ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
kosoves nika ismajli BAJRAM genta elvana anglisht gashi nokia dashuri murlan 2012 double gjata numri druri PORNO komandat dashurie beqiri meda loja numrin krasniqi celular shkronja
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Mund ta gjeni Ip me te cilin folni ne Msn...

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Mund ta gjeni Ip me te cilin folni ne Msn...   Sat Jun 21, 2008 10:49 am

Si Te Mirren IP Permes MSN .
Ketu e Keni se si mundeni tja merrni dikujt IP permes MSN.

Nje Menyre e lehte per te gjetur IP e Messengerit se nga cili vend eshte personi i cili kontaktoni:

Hape
dritaren e MSN listes me Personin te cilin Kontaktoni edhe shkruani
"/run cmd /k netstat -n" dhe do te hapet nje dritare e zeze. Ketu ju
mund te shifni host/IP me personi te cilin kontaktoni (mos e mbyllni
dirtaren) po te njejtit personi dergoni ndonje file foto, text, ose ...
dhe perseri e shtypni komanden "/run cmd /k netstat -n" ose ne dritaren
e zeze shkruani "netstat -n" dhe do te dale nje IP e re e cila eshte e
personi qe kontaktoni, kjo eshte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Mund ta gjeni Ip me te cilin folni ne Msn...
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Hacking & Security-
Kėrce tek: