ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
krasniqi elvana komandat genta beqiri shkronja gashi murlan nika ismajli numri nokia double celular 2012 BAJRAM anglisht loja gjata PORNO numrin druri meda dashuri dashurie kosoves
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Microsoft Office 2009

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
El-FuegoNumri i postimeve : 159
Join date : 12/06/2008
Age : 104
Location : Peja Morder City

MesazhTitulli: Microsoft Office 2009   Fri Jun 20, 2008 9:33 am
Sipas shumė informatave qė janė publikuar nė web faqen e Microsoft-it, mund tė konkludohet se vitin e ardhshėm kjo kompania planifikon nė publikojė verzionin mė tė ri tė paketetit tė saj Office. Ajo momentalisht e ka koduar me emrin Office 14. Microsoft ka publikuar edhe tė dhėna lidhur me Office SahrePoint Server, prodhim portal ky i Office. Sipas referencave tė kanė tė bėjnė me Office SahrePoint 2009, mund tė thuhet se Office i ri do tė quhet Office 2009 dhe do tė publikohet vitin e ardhshėm. Microsoft asnjėherė nuk ėshtė deklaruar se kur do tė paraqitet Office 14, dhe ato informata qė kanė rjedhė nė web faqen e tyre nuk ekzistojnė mė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Microsoft Office 2009
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: