ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
loja BAJRAM dashuri anglisht elvana celular kosoves murlan ismajli krasniqi numrin double meda komandat nokia PORNO gashi beqiri 2012 gjata dashurie genta shkronja numri druri nika
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Explorer uron konkurrencėn me tortė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Xhebraili
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 403
Join date : 11/06/2008
Age : 28
Location : PejaCity

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Explorer uron konkurrencėn me tortė   Thu Jun 19, 2008 10:59 pm


Me rastin e lėshimit tė Firefox 2 (rastin e daljes nga beta versioni), ekipi i Microsoft-it i cili ka punuar nė krijimin e stoftverit tjetėr konkurrues, Internet Explorer, i ka uruar konkurrentėt duke iu dėrguar tortė nė zyrat e kompanisė Mozilla.
Dalja e versionit mė tė ri tė Firefoxit, 3, i ka nxitur punėtorėt e Microsoft-it tė vazhdojnė me traditė dhe tė dėrgojnė sėrish tortė.

Al Billings, i punėsuar nė Mozilla Corporation, ka zbuluar se ekipi i Internet Explorerit, i ka uruar kolegėt nga Firefox, duke iu dėrguar njė tortė me logon e IE, si dhe njė urim tė shkruar.

Ekipi i Firefox ende e ruan logon e tortės sė kaluar nė ftohės, ndėrsa pranon se torta e kėtij viti ėshtė edhe mė e mirė.

Nė mėnyrė ironike, Al Billings deri para disa viteve ka punuar pėr Microsoft, dhe se tortėn ia kanė dėrguar ish-kolegėt e tij.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.kosova.li
 
Explorer uron konkurrencėn me tortė
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: