ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 E-maila tė Yahoo edhe nė dy domene tė reja

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Xhebraili
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 403
Join date : 11/06/2008
Age : 29
Location : PejaCity

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: E-maila tė Yahoo edhe nė dy domene tė reja   Thu Jun 19, 2008 10:58 pmYahoo mė nė fund ka vendosur tė shfrytėzojė edhe domenet rocketmail.com dhe ymail.com, tė cilėt i ka nėn pronė tashmė njė kohė tė gjatė dhe nė to t’u ofrojė shfrytėzuesve e-mail pa pagesė.
Edhe njėra edhe tjetra tashmė shfrytėzohen nė shėrbimin e emailave pa pagesė tė Yahoo-sė, qė gjendet nė faqen mail.yahoo.com, ndėrsa shumė shpejt do tė mund tė regjistroni edhe email nė formėn emri@ymail.com ose emri@rocketmail.com.

Shėrbimi i e-mailave nė kėto domene tė reja do tė jetė identik me ata nė mail.yahoo.com, qė do tė thotė se edhe mė tej mund tė llogarisni nė njė hapėsirė tė pakufizuar pėr shkrimin e porosive, ndėrsa edhe nė reklamat nė fund tė porosive tė dėrguara.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.kosova.li
 
E-maila tė Yahoo edhe nė dy domene tė reja
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: