ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
double 2012 celular BAJRAM meda shkronja gjata gashi komandat dashuri numri ismajli numrin dashurie loja PORNO genta beqiri druri nokia murlan elvana nika krasniqi anglisht kosoves
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Vjedhja e email te ndryshem

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Xhebraili
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 403
Join date : 11/06/2008
Age : 28
Location : PejaCity

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Vjedhja e email te ndryshem   Tue Jun 17, 2008 4:59 pm

Vjedhja e email te ndryshem

hmm nje msim i thjesht por i vyshem per disa... Laughing

se pari e download limewire, apo bearshare etj
ja pra linku i limewere:
download:
http://www9.limewire.com/download/LimeWireWin-full.exe

tani
e downlloadojm edhe e instalojm me pas e hapin programin dhe kerkojm
keshtu : " .ctt " (pa thonjeza) pastaj na dalin listat e ndryshme me
e-maila.
e downloadojn nje kontakt list apo sit doni krejt
downloadoni Wink pastaj at list e hapim me Notepat dhe i shohin
e-mailat Laughing

sit doni ti regjistroni krejt ato e-mali ne msn per mes mejumar koh njo ka njo veproni kshtu.
e
hapim mesingjerin shkojm ne Contacts pastaj Import Contacts from
File.... pastaj shkojn ku e kemi qat fajll qe ke " .ctt " e marin at
dhe e prekim open edhe krejt e-malit qka kan qen ne at list regjisrohen
ne msne juaj Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.kosova.li
 
Vjedhja e email te ndryshem
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Chat Programe ::. :: MSN Messenger-
Kėrce tek: