ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
druri elvana krasniqi PORNO anglisht kosoves shkronja numri celular double nika loja dashuri meda gjata beqiri murlan 2012 gashi ismajli genta BAJRAM komandat nokia numrin dashurie
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Si dhe ku ti gjejm driverat

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Si dhe ku ti gjejm driverat   Mon Jun 16, 2008 5:21 pm

Ne kete faqe mundeni me i gjet driverat e pamarr parasysh qfar mjeti elektronik osht duke filluar nga kompjuteri e deri tek printer/fax etj etjhttp://drivers.softpedia.com/progFinder ju mund te regjistroheni falas edhe ne

www.driverguide.com

si dhe mund ta shkarkoni programin edekuat nga www.kayz.cd ,
linku :
http://rapidshare.com/files/64019260...v2_1_.0.16.rar

me driver guide ju mund te beni becup dhe nuk keni nevoj gjith per cd te driverave te kompjuterit tend ate e ruani ne lokacionin D: ose ne CD apo USB dhe pas cdo formatizimi apo fshirjes se drivera pa dashje ate mund ta merrni nga becup qe e keni bere me pare
shpresoj qe do tju bej dobi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Si dhe ku ti gjejm driverat
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tutorials & Mesime-
Kėrce tek: