ForumPortaliGalleryPytsoriKrkoLista AntarveGrupet e AntarveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argtime
 Albumi Fotografik
 Tema t Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Krko n Forum
 Lidert e forumit
 Ndihm
 Krko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu n chat

Top 5 softuert antivirus pr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuert antivirus pr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnert
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
anglisht genta druri gashi beqiri ismajli krasniqi murlan komandat gjata elvana PORNO kosoves nokia loja celular numri meda BAJRAM double 2012 numrin dashurie shkronja dashuri nika
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Msn Online/Offline v1.1

Shiko temn e mparshme Shiko temn pasuese Shko posht 
AutoriMesazh
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Msn Online/Offline v1.1   Thu Jun 12, 2008 2:27 am

Oki këtu po ju lajmroj se jem duke Punuar nje Msn Online Offline Bomber
Dhe si shkon ne ate Msn Online Offline Bomber duheni te jepni E-Mailin e dikujt qe doni qe veq aje te shef qe ben Bom... se pari tani mundeni ti shenoni se sa Dritare keni deshir te hapen per niher??? ju e dini :-P
:-D Oki tash po ju përshendes dhe se shpejti do ju vjen ketu ne Forumi Programmi ri Msn On/Off v1.1 :-D by KHG [eLiOni] ;-)


Shkarko MSN Online Offline Flooder
Mbrapsht n krye Shko posht
 
Msn Online/Offline v1.1
Shiko temn e mparshme Shiko temn pasuese Mbrapsht n krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi
 :: .:: Chat Programe ::. :: MSN programe tjera-
Krce tek: