ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
nokia komandat double PORNO ismajli meda celular murlan elvana numri kosoves krasniqi druri beqiri gashi genta dashurie numrin 2012 loja dashuri shkronja BAJRAM gjata nika anglisht
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Vidioklipe apo pornoklipe?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Vidioklipe apo pornoklipe?   Sun Jun 15, 2008 4:07 am

Vidioklipe apo pornoklipe?

Fillimisht deshiroj tu pershedes !

Inspririmi per te hapur nje diskutim te tille me erdhi nje dite te diele ku isha pushim dhe mendova ka kaloja ne shtepi.

Cte shoh, klipet e reja qe dalin dita -dites po shoqerohen gjithnje e me teper nga lakuriqesi dhe nga perfomanca teper provokuese.Nuk e di ne eshte me mire te shprehem se kemi te bejme me femra gjysem te veshura apo gjysme te zhveshura. Tek e fundit cfare e ben nje klip te shitet?
Jo vetem kaq por dalin cdo dite kengetare, cdo dite "yje e talente" me tekse kengesh per te ardhur keq dhe me shume e shume pak vlera.

Nese shitet nje kasete epo video cd le ti themi flm veshjes sepse tekset dhe subjektet qe trajtohen jane komplet pa vlere ne mbi 80% te kengeve.
Lere me pas te mos i hyjme piraterise muzikore ku shumica e kengeve jane te importuara, nga Greqishtja, turqishtja bullgarishtja etj etj.
Nuk eshte cudi qe dhe mua te me shihni nje dite si kengetar ku ne raklame te thuhet se: pas albumit te peste talenti ne fjale nxori albumin e gjashte etj etj...
Nuk e di cfare opioni keni ju ne lidhje me kete fenomen?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Vidioklipe apo pornoklipe?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Hapėsira Muzikore ::. :: Muzika-
Kėrce tek: