ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
double beqiri nika ismajli loja numrin komandat murlan dashurie numri genta PORNO shkronja nokia BAJRAM elvana kosoves 2012 anglisht gashi meda dashuri krasniqi druri gjata celular
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Kurt Cobain vidhet pėr sė vdekuri

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Kurt Cobain vidhet pėr sė vdekuri   Sun Jun 15, 2008 3:58 am

Kurt Cobain vidhet pėr sė vdekuri

Londėr, 11 mars (MIA) - E veja e Kurt Cobain, Courtney Love, ka deklaruar se burri i saj ėshtė shembulli mė i keq i keqpėrdorimit tė identitetit nė SHBA. Nėpėrmjet emrit tė tij, dikush ka realizuar mė se 70 milionė dollarė.

Love i ka deklaruar policisė se vjedhja kėsisoj ka nisur qė para 5 vjetėsh dhe pėrfshin mė se 188 kredi kartela, si dhe njė shtėpi nė vlerė prej 3.2 milionė dollarė, tė blerė nėpėrmjet sigurimit social. "E kam verifikuar numrin e sigurimit social tė ish- burrit tim dhe kam konstatuar se ka njė shtėpi nė emėr tė tij nė New Brunswicku dhe nė New Jersey. Kėto shtėpi i ka blerė vitin e kaluar", ka deklaruar Love pėr gazetėn britanike "The Sun". Sipas saj, paratė janė tėrhequr nga fondi pėr tė bijėn Frances Bean.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kurt Cobain vidhet pėr sė vdekuri
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Hapėsira Muzikore ::. :: Muzika-
Kėrce tek: