ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
numri beqiri PORNO 2012 gashi double gjata loja numrin BAJRAM krasniqi elvana komandat druri genta celular nika dashuri anglisht murlan kosoves dashurie meda ismajli nokia shkronja
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Zajmina Vasjari

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Zajmina Vasjari   Sun Jun 15, 2008 3:57 am

Showgirl shqiptare kerkon pakez qetesi

Jo pak herė ėshtė pėrfolur jeta e saj private, lidhja dhe ndarja nga Turi, dashuria e re, ndėrprerja e studimeve pėr arkitekturė, veshjet e ekzagjeruara, dashuria mė e fundit me njė djalosh tė panjohur, si dhe projektet muzikore. Kjo ka bėrė qė Zajmina Vasjarit t’i vijė nė majė tė hundės e tė vendosė ndėrprerjen e lidhjeve me mediat kėtu nė Tiranė, qė sipas saj vetėm kanė abuzuar me emrin e kėngėtares seksi. Duket se Zajit ato qė shkruhen nėpėr gazeta i duket ekzagjerime, pėr sa kohė qė nė faqet e tyre dalin fotot skandaloze tė saj apo momentet intime ku ajo e ka tė vėshtirė tė kontrollojė veten. Pak si shumė egoiste na rezulton, pasi mediat tek e fundit kėtė punė kanė: tė zbulojnė gjithēka rreth personazheve VIP, e kjo do tė ndodhė edhe nėse Zajmina nuk do ta hapė mė celularin apo do tė fillojė tė maskohet nė daljet e saj publike.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Zajmina Vasjari
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Hapėsira Muzikore ::. :: Muzika-
Kėrce tek: