ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
shkronja murlan druri nika genta gjata elvana dashurie anglisht ismajli beqiri krasniqi komandat BAJRAM dashuri numri 2012 loja gashi celular numrin double meda nokia kosoves PORNO
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Qysh me fitu pare 1000 % funksionon

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
El-FuegoNumri i postimeve : 159
Join date : 12/06/2008
Age : 104
Location : Peja Morder City

MesazhTitulli: Qysh me fitu pare 1000 % funksionon   Sat Jun 14, 2008 3:35 am

Qe 1 trik per me fitu pare edhe punon 100 %

1 . Hyni ketu dhe regjistronu

pra ja jepni te dhanat qe ti lyp2.kur regjistroni jau qet qeta
3.me pas shkoni tek SURF ADS dhe jau qet 11 websitet qe munesh me i qel dhe duhet mi qel edhe pret 30 sec edhe per 1 web i ki 1 cent amo ja rekomandon psh 20 vetav i merr 2 euro munesh edhe me perdor prxty pra per 20 dit i merr 2.00 dollar amo ti munesh me ja rekomandu 20 vetav edhe qdo dit i merr ka 2 dollar
ja si jau qet webet :4.duhet te pritni patjeter 30 sekonda kur e qelni webin se nuk jau njeh bone e qelni edhe nuk pritni5.kur ti boni do pare psh 10-100 euro muni mi qit ne pay pal edhe me pay pal munesh me ble qka dush

t'sigurt e kini qe bon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Qysh me fitu pare 1000 % funksionon
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tutorials & Mesime-
Kėrce tek: