ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
meda double elvana beqiri gjata ismajli genta nika 2012 druri komandat loja krasniqi BAJRAM dashurie numri PORNO anglisht dashuri kosoves nokia shkronja murlan gashi celular numrin
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Paguaj sa te duash..!:)

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
El-FuegoNumri i postimeve : 159
Join date : 12/06/2008
Age : 104
Location : Peja Morder City

MesazhTitulli: Paguaj sa te duash..!:)   Sat Jun 14, 2008 3:27 am

Pershendetje..!

Per te funksionuar ky tutorial Nevoiten:
Firefox
Addon i- Firefox Tamper Data

Shkojmė e downladojmدė kete addon "Firefox Tamper Data" dhe e instaloni..

http://addons.mozilla.org/EN-US/firefox/addon/966

Pasi qe ta keni kryer, vetem shkoni ne ndoni online shop dmth ne nay web faqe ku mund te bleni gjera...!. Hape menyn " Tools " ne meny barin e firefoxit , pastaj kliko ne "Tamper Data" . Pastaj ne "Start Tamper"

Tani klikoni ne artikullin qe doni ta bleni. Pastaj do te shfaqet nje dritare, Kliko ne "Tamper" . Nje dritare tjeter do te shfaqet , do ta shihni kete " Amount " dhe nje kuti ku shkruan vlera e mallit .

Tani nderoje vleren e mallit ne qfar don ti dhe Kliko "OK"
Perseri do te hapet nje dritare tjeter , kliko submit edhe "Stop Tamper"

Pastaj paguje atė.

PS. Kjo metod funksionon ne shumicen e faqeve por ka faqe qe e kan securitin me te justifikuar dhe nuk punon. Andaj kujdes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Paguaj sa te duash..!:)
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tutorials & Mesime-
Kėrce tek: