ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
meda numri ismajli nokia 2012 dashurie PORNO dashuri krasniqi BAJRAM komandat loja elvana shkronja double nika celular numrin gjata anglisht kosoves genta druri murlan beqiri gashi
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Vjen MSI X-Slim X420

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Vjen MSI X-Slim X420   Sun Jan 24, 2010 2:32 pm


Vjen MSI X-Slim X420
Edhe njė pjesėtar i linjės X-Slim tė kompanisė MSI vjen me ekran tė diagonales 14 inē dhe peshė nėn dy kilogramė.
Kompania MSI ka paraqitur modelin e ri tė linjės sė saj tė hollė tė laptopėve. Bėhet fjalė pėr modelin X-Slim X420 i cili vjen me dimensione prej 35 x 23.4 x 2.41 centimetra dhe peshė prej 1.88 kilogramė.

Ekrani ka diagonale prej 14 inē me rezolucion 1.366 x 768 piksela. Pėr procesor mund tė zgjidhet nė mes tė atij Intel Pentium SU4100 apo Core 2 Duo SU7300. Laptopi vjen me dy gigabajt RAM, grafikė tė kompanisė ATI Mobility Radeon HD 5430 dhe zgjedhje nė mes disqeve tė kapacitetit 250, 320 e 500 gigabajt.

Ėshtė i pajisur me lexues tė kartelave tė memories, kamerė uebi prej 1.3-megapikselash dhe baterinė prej katėr, respektivisht tetė qelish.

Ēmimi i tij nuk ėshtė bėrė publik, e nė shitje do tė duhej tė del deri nė fund tė kėtij muaji. /Telegrafi/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Vjen MSI X-Slim X420
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: