ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
anglisht numrin genta komandat druri gjata murlan dashurie double beqiri celular kosoves meda loja 2012 PORNO krasniqi gashi nokia ismajli elvana numri dashuri shkronja nika BAJRAM
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Firefox 3.6 me vete sjell shumė pėrmirėsime

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Firefox 3.6 me vete sjell shumė pėrmirėsime   Sun Jan 24, 2010 2:07 pm


Firefox 3.6 me vete sjell shumė pėrmirėsime
Shfletuesi i internetit i dalė nga tabori i Mozillas ka arritur deri tek versioni 3.6, e me vete sjell shumė pėrmirėsime tė fshehura, mirėpo edhe disa qė pėrdoruesit do t’i dallojnė menjėherė.
Firefox qė njė kohė tė gjatė ėshtė shfletuesi i popullarizuar alternativ i cili po ia merr shfrytėzuesit e Internet Explorer nė kėtė pjesė tė tregut. Versioni 3.6 ka pėrplot risi.

Firefoxi i ri tani ka njė komponent tė integruar pėr kontrollimin e versioneve tė shtojcave tė instaluara pėr kėtė shfletues dhe shkarkimin automatik tė versioneve tė fundit; video klipet e caktuara nė formatin Ogg Vorbis nga tani e tutje mund tė shihen nė ekran tė plotė. Firefox i ri tani mund tė ndryshohet shumė lehtė nga pikėpamja vizuale me anė tė shtojcave 'Personas', e nė bazėn e tyre gjenden rreth 35.000.

Ndryshimet mė tė mėdha, siē e theksuam, nė shikim tė parė nuk dallohen, por pėrdoruesit do tė duhej t’i ofronin stabilitet, shpejtėsi dhe punė mė tė mirė tė shfletuesit.

Firefox 3.6
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Firefox 3.6 me vete sjell shumė pėrmirėsime
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: