ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
loja celular numri nokia double 2012 numrin genta BAJRAM druri murlan dashuri meda dashurie gashi komandat nika anglisht beqiri shkronja ismajli krasniqi kosoves gjata PORNO elvana
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Toshiba Qosmio X500 del nė shitje

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Toshiba Qosmio X500 del nė shitje   Sat Jan 23, 2010 12:15 am


Toshiba Qosmio X500 del nė shitje
Toshiba ka filluar me shitjen e modelit Qosmio Q500 tė pajisur me procesorin Core i7 dhe kartelėn GeForce GTS 360M.
Ky laptop vjen me ekran tė diagonales prej 18.4 inē, derisa ėshtė i bazuar nė version mobil tė procesorit Core i7 i cili bart shenjėn i7-720QM.

Kartela grafike ėshtė NVIDIA GeForce GTS 360M, e dedikuar pėr pėrdorim pikėrisht nė laptopė dhe i pajisur me memorien GDDR5. Nė tė gjenden edhe 500 gigabajt disk, 8 gigabajt memorie, Blu-Ray dhe shtėpizė kuqezi.

Ēmimi nė tregun amerikan ėshtė diē mė i lartė se 1.500 dollarė, me tė cilin ky laptop kategorizohet nė segmentin e lartė tė ofertės sė laptopėve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Toshiba Qosmio X500 del nė shitje
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: