ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
murlan meda dashuri beqiri krasniqi PORNO anglisht elvana dashurie celular gjata loja gashi nika BAJRAM numri ismajli numrin 2012 nokia komandat kosoves double genta shkronja druri
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Mobile Windows 7 nė fund tė vitit tė ardhshėm

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Mobile Windows 7 nė fund tė vitit tė ardhshėm   Sun Dec 20, 2009 11:34 pm


Mobile Windows 7 nė fund tė vitit tė ardhshėm
Udhėheqėsi i njėsisė sė Microsoftit pėr teknologji mobile ka deklaruar se Windows Mobile 7 vjen vetėm nė fund tė vitit 2010.
Nė valėn e lajmeve tė kėqija pėr Windows Mobile 7 vjen edhe njė. Nė fakt, udhėheqėsi i njėsisė sė teknologjive mobile nė Britani tė Madhe Phil Moore, "ka pranuar” se versioni i radhės i Windows arrin vetėm nė fund tė vitit tė ardhshėm. Megjithatė, siē thotė Moore, Windows Mobile 7 vjen definitivisht dhe atė me pėrmirėsime pėr shfrytėzuesit afarist dhe konfiguracion tė ri tė pėrshtatur pėr udhėheqje me gishtėrinj.

Pėr datėn e paraqitjes sė Windows Mobile 7 po supozohet qė dy vite rresht. Sipas thashethemeve tė fundit, paraqitja e pritur, apo demonstrimi i mundėsive tė reja, do tė duhej tė jetė gjatė kongresit tė radhės Mobile World Congress nė muajin shkurt.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Mobile Windows 7 nė fund tė vitit tė ardhshėm
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: