ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
anglisht 2012 gjata numrin meda shkronja celular beqiri dashuri druri double murlan numri ismajli elvana kosoves dashurie genta nokia komandat PORNO BAJRAM loja gashi nika krasniqi
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Kompjuter me ekran tė ndjeshėm nė prekje

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Xhebraili
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 403
Join date : 11/06/2008
Age : 28
Location : PejaCity

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Kompjuter me ekran tė ndjeshėm nė prekje   Wed Jun 11, 2008 9:56 pm


Tė martėn nė Berlin ka filluar konferenca e Hewlett Packardit, ‘Connecting Your World’, nė tė cilėn kompania paraqet produktet pėr shfrytėzuesit nga regjioni EMEA (Evropė, Lindje e Mesme dhe Afrikė). Nė mesin e serisė sė produkteve tė HP-sė theksohet desktopi tė-gjitha-nė-njė (All-in-One) i ndjeshėm nė prekje.

HP TouchSmart All-in-One nė fakt ėshtė i madh, me ekran 22-inēėsh nė tė cilin ėshtė vendosur kompjuteri komplet, derisa nė aplikacionet multimediale qasja ėshtė e ngjashme me aplikacionet e celularit iPhone.

Kėshtu, me prekjen me gisht, mund tė udhėhiqni me fotografi, muzikė, video materiale, internetin, televizionin, etj. Pajisja pėrmban procesor IntelCore 2 Duo, derisa ka tė integruar DVD burner, WLAN si dhe teknologjinė Ambient Light e cila i mundėson kompjuterit tė ndriēojė nė terr.

Nė treg (jo nė tonin) arrin nė muajin gusht tė kėtij viti, derisa ēmimi i rekomanduar ėshtė 1.399 euro.

Pos TouchSmart, HP ka paraqitur njėmbėdhjetė laptopė dhe ekranin LP2480xz, qė u dedikohet personave tė cilėt merren me grafikė, i cili shfaqė mbi njė miliard ngjyra, derisa HP kėtė pajisje e ka zhvilluar nė bashkėpunim me studion filmike DreamWorks.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.kosova.li
 
Kompjuter me ekran tė ndjeshėm nė prekje
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: