ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Wright: Titulli nė duart e Chelseat

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Wright: Titulli nė duart e Chelseat   Tue Nov 10, 2009 5:16 pm

Wright: Titulli nė duart e Chelseat
Nė kolumnėn e tij tė shkruar pėr The Sun, legjenda e Arsenalit, Ian Wright, thotė se titulli i Ligės Premier tashmė ėshtė nė duart e Chelseat, dhe varet vetėm nga blutė.
“Pasi u mposht nė Stamford Bridge gjatė tė dielės, Manchester United nuk mund tė lejojė tė humbė edhe njė ndeshje tjetėr kėtė sezon. Por Chelsea madje mund tė shmangė humbjen kur do tė udhėtojė nė Old Trafford, ashtu siē duhet tė shtyhet me United gjatė gjithė sezonit”.

“Pesė pikė janė shumė pėr njė klub me kualitetet e Chelseat, pasi ju nuk mund tė mendoni ata tė dėshtojnė kundėr Blackburnit, Hull Cityt, dhe tė tjerėve. Po, ata kanė pasur rrėshqitjen e tyre, kundėr Villa dhe Wigan”

“Kjo ka treguar se ata kanė nevojė tė shtrėngohen dhe mos pritni mė tė humbasin nė vende si kėto gjatė kėtij sezoni”, ka shtuar Wright./Telegrafi/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Wright: Titulli nė duart e Chelseat
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: