ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
PORNO genta numri numrin komandat BAJRAM gjata nika meda celular druri nokia krasniqi shkronja kosoves dashuri anglisht gashi loja double 2012 dashurie elvana murlan beqiri ismajli
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Diego i kėnaqur qė ka heshtur kritikėt

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Diego i kėnaqur qė ka heshtur kritikėt   Tue Nov 10, 2009 5:10 pm


Diego i kėnaqur qė ka heshtur kritikėt
Njėshi i Juventusit, Diego, ėshtė i kėnaqur me golin e tij nė fitoren ndaj Atalantas dhe beson se sėrish ėshtė duke dėshmuar vlerat e tij.
“Mė kanė munguar golat, ėshtė e vėrtetė. Ėshtė e rėndėsishme pėr mua tė rikthehem nė listėn e golashėnuesve, por mė e rėndėsishme ėshtė nėse ne fitojmė”, ka thėnė Diego pėr Tuttosport.

“Unė nuk jam kėtu vetėm pėr tė shėnuar gola. Kjo ėshtė detyrė e Trezeguet dhe Amauri dhe ata janė shumė tė mirė nė kėtė. Unė nuk jam sulmues”, ka shtuar braziliani i cili i kushtoi 23 milionė funte Juventusit./Telegrafi/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Diego i kėnaqur qė ka heshtur kritikėt
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: