ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
PORNO 2012 double celular komandat dashuri BAJRAM murlan ismajli druri beqiri nika gjata shkronja kosoves nokia dashurie meda elvana anglisht loja numrin numri genta krasniqi gashi
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Henry: Barcelona mė e rėndėsishme se Thierry

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Henry: Barcelona mė e rėndėsishme se Thierry   Tue Nov 10, 2009 5:09 pm


Henry: Barcelona mė e rėndėsishme se Thierry
Sulmuesi i Barcelonės, Thierry Henry, ėshtė kundėrpėrgjigjur ndaj thėnieve se ai ėshtė i pakėnaqur me rolin e tij nė ekip kėtė sezon.
Francezi kėtė sezon ka mbetur nėn hijen e tė riut nė formė Pedro dhe pėrforcimit tė verės, Zlatan Ibrahimovic.

“Gjėja mė e rėndėsishme ėshtė Barcelona, jo Henry, Pedro, ose Messi... Ne duhet tė fitojmė ndeshjet dhe tė gjenerojmė pikė”.

“Pėr mua, gjėja mė e rėndėsishme ėshtė se Barcelona fiton. Nėse pas gjithė kėsaj unė kam shans tė shėnoj dhe tė ndihmoj grupin, atėherė do tė jetė edhe mė mirė”, ka thėnė francezi./Telegrafi/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Henry: Barcelona mė e rėndėsishme se Thierry
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: