ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Hughes: Robinho nuk shkon askund

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Hughes: Robinho nuk shkon askund   Tue Nov 10, 2009 5:07 pm


Hughes: Robinho nuk shkon askund
Menaxheri i Manchester Cityt, Mark Hughes, thotė se e ardhmja e sulmuesit brazilian Robinho ėshtė nė Eastlands.
Braziliani, i cili aktualisht ėshtė jashtė fushe pėr shkak tė lėndimit tė nyjės, vazhdimisht ėshtė lidhur me njė kalim nė Barcelona, por Mark Hughes thotė ai ėshtė pjesė e planeve tė tij dhe se nuk do tė largohet.

“Jam shumė i qartė dhe Robinho duhet ta ketė shumė tė qartė se e ardhmja e tij ėshtė nė City. Nuk ka arsye tė mendojmė se kjo do tė ndryshojė nė njė tė ardhme tė afėrt. Tregimet vijnė nga njerėz qė janė jashtė klubi dhe flasin pėr situatėn e Robinhos edhe pse nuk kanė kurrfarė informate tė vėrtetė”, ka thėnė Hughes./Telegrafi/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Hughes: Robinho nuk shkon askund
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: