ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Messi: Interi ėshtė i shkėlqyeshėm, por ne do tė fitojmė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Messi: Interi ėshtė i shkėlqyeshėm, por ne do tė fitojmė   Tue Nov 10, 2009 5:07 pm


Messi: Interi ėshtė i shkėlqyeshėm, por ne do tė fitojmė
Sulmuesi argjentinas Lionel Messi thotė se blaugranėt kanė respekt pėr Interin, por megjithatė ata do tė fitojnė ndaj nerazurėve.
Kampioni i Evropės ėshtė duke u pėrballur me probleme nė grupin F, kur kanė mbetur edhe dy raunde deri nė fund tė takimit, dhe mund t’i komplikojė gjėrat nėse nuk shėnon fitore ndaj Interit nė rundin e pestė tė ndeshjeve tė fazės grupore tė Ligės sė Kampionėve si dhe kundėr Dinamo Kievit nė takimin e fundit.

Derbin pėrballė Interit, Barcelona do ta zhvillojė mė 24 nėntor nė Camp Nou dhe Messi thotė se ata kanė respekt tė madh pėr nerazurėt, por do tė arrijnė te tri pikėt.

“Kemi respekt pėr Interin, por ne nuk kemi frikė. Pas pikėve tė humbura nė takimin me Rubin kemi nevojė tė fitojmė. Tė gjithė mendojnė vetėm pėr takimin me Interit, ndeshje e cila befas u bė e rėndėsishme pėr ne”, ka thėnė Messi./Telegrafi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Messi: Interi ėshtė i shkėlqyeshėm, por ne do tė fitojmė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: