ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
PORNO gashi gjata celular BAJRAM druri numrin shkronja elvana genta kosoves anglisht nika meda dashuri 2012 dashurie murlan nokia double numri krasniqi beqiri komandat ismajli loja
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Lopez triumfon ndaj ish-burrit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Lopez triumfon ndaj ish-burrit   Tue Nov 10, 2009 4:58 pm


Lopez triumfon ndaj ish-burrit
Jennifer Lopez ėshtė duke triumfuar nė betejėn pėr tė ndaluar ish-burrin e saj tė lėshojė njė film pėr martesėn e shkurtėr tė tyre.
Gjykata ka ndaluar pėrkohėsisht produksionin e filmit tė Ojani Noa, me tė cilin aktorja ishte e martuar nė mes tė viteve 1997 dhe 1998.

Noa ėshtė duke pėrgatitur njė dokumentar satirik me titull “How I Married Jennifer Lopez: The J.Lo and Ojani Noa Story”, qė pėrfshin fotografi tė ēiftit gjatė muajit tė tyre tė mjaltit.

Lopez ka thėnė se kjo ėshtė njė thyerje e kontratės dhe e ka akuzuar ish-burrin pėr 10 milionė dollarė, pėr shkak tė prishjes sė marrėveshjes pėr tė mos publikuar detaje tė lidhjes, tė cilėn ai e kishte nėnshkruar para martesės.

Lopez e ka fituar rundin e parė tė betejės tė hėnėn, pasi Gjykata e Lartė e Los Angelesit ėshtė pajtuar ta ndalojė pėrkohėsisht projektin./Telegrafi/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Lopez triumfon ndaj ish-burrit
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: