ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
numrin komandat 2012 genta beqiri nokia elvana loja druri anglisht dashurie gjata nika meda double shkronja krasniqi murlan ismajli PORNO kosoves dashuri gashi celular numri BAJRAM
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 “Umbrella” e Rihannas mė e mira e dekadės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: “Umbrella” e Rihannas mė e mira e dekadės   Tue Nov 10, 2009 4:58 pm


“Umbrella” e Rihannas mė e mira e dekadės
Rihanna ka marrė edhe njė stimulim para rikthimit tė saj nė skenėn e muzikės, kėnga e saj ‘Umbrella’ ėshtė votuar mė e mira e dekadės nė njė sondazh tė ri.
21-vjeēarja ka thėnė se ajo ėshtė plot nerva derisa pėrgatitet tė paraqitet nė njė koncert nė Londėr tė hėnėn e ardhshme, i pari solo qė nga zėnka me ish-tė dashurin Chris Brown, qė frenoi karrierėn e saj.

Por, ylli i muzikės pop do tė jetė e kėnaqur tė dėgjojė se fansat britanik e kanė zgjedhur kėngėn dhe videon e hitit “Umbrella” si mė tė mirėn nė 10 vitet e fundit, duke mposhtur yjet si Britney Spears dhe Madonna.

Top 10 mė i votuar nga publiku britanik:

1. Rihanna feat. Jay-Z - Umbrella
2. t.a.T.u - All The Things She Said
3. Avril Lavigne - Sk8r Boi
4. Britney Spears - Everytime
5. Oasis - The Importance Of Being Earnest
6. Will Young - Leave Right Now
7. Katy Perry - Hot N Cold
8. Amy Winehouse - Back To Black
9. Madonna - Hung Up
10. Kylie Minogue - Can't Get You Out Of My Head.

king-rap
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
“Umbrella” e Rihannas mė e mira e dekadės
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: