ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
numri komandat shkronja anglisht ismajli PORNO nokia elvana 2012 double krasniqi druri meda gashi dashurie gjata nika BAJRAM dashuri beqiri kosoves loja genta murlan celular numrin
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Themeluesit e Skype tėrheqin padinė kundėr eBay

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Themeluesit e Skype tėrheqin padinė kundėr eBay   Tue Nov 10, 2009 4:37 pm


Themeluesit e Skype tėrheqin padinė kundėr eBay
Kompania eBay ka arritur marrėveshje me themeluesit e Skype, pėr shkak tė padisė sė cilėve ka ardhur deri tek problemi me shitjen e njė pjese tė kėtij shėrbimi pėr telefonim nėpėrmes internetit njė grupi investitorėsh pėr dy miliardė dollarė.
Ebay ka njoftuar se marrėveshja ėshtė arritur Niklas Zennstrom dhe Janus Friis, pronarėt e firmės Joltid Ltd. rreth tė drejtave tė kontestuara autoriale mbi softuerin.

Nė fakt, ata kishin pohuar se kompania Skype po pėrdorte teknologjinė e tyre pa leje.

Padia ėshtė ngritur mu nė kohėn e shitjes sė Skype tek njė grup investitorėsh, mirėpo eBay ka arritur qė tė zgjidh tėrė kėtė situatė duke i ofruar Zennstromit dhe Friisit 14 pėr qind tė aksioneve nė Skype.

Pas kėsaj marrėveshje Zennstrom e Friis do tė kanė 14, grupi i investitorėve 56 pėr qind tė Skype, derisa eBay do tė mbaj pėr vete 30 pėr qind tė aksioneve. /Telegrafi/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Themeluesit e Skype tėrheqin padinė kundėr eBay
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: