ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
krasniqi dashurie loja kosoves double genta 2012 beqiri anglisht dashuri druri murlan nokia celular numri ismajli meda PORNO nika BAJRAM gashi komandat elvana gjata numrin shkronja
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Rihanna rikthehet nė skenė nė American Music Awards

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Rihanna rikthehet nė skenė nė American Music Awards   Fri Nov 06, 2009 3:21 amRihanna rikthehet nė skenė nė American Music Awards
Rihanna do tė bėjė paraqitjen e parė solo live kėtė muaj, qė kur u sulmua nga ish-i dashuri i saj Chris Brown nė muajin shkurt, qė e frenoi edhe karrierėn e saj.
Kėngėtarja do tė paraqitet nė skenėn e ndarjes sė ēmimeve American Music Awards qė zhvillohet mė 22 nėntor.

Krijuesja e hitit “Umbrella” u detyrua tė heqė dorė nga Grammy Awards nė muajin shkurt pas njė zėnke me Brown, qė e la atė tė ėnjtur dhe mavijosur, dhe ajo ende nuk ka qėndruar nė skenė e vetmuar qė nga ajo kohė.

American Music Awards do tė jetė paraqitja e tretė radhazi pėr Rihannan, e cila kėndoi hitin ‘Rehab’ nė vitin e kaluar dhe ‘Umbrella’ nė vitin 2007.

Kelly Clarkson, Carrie Underwood, Jay-Z, Alicia Keys, Jennifer Lopez dhe grupi Black Eyed Peas po ashtu janė caktuar tė performojnė nė American Music Awards tė kėtij viti./Telegrafi/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Rihanna rikthehet nė skenė nė American Music Awards
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: