ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
double ismajli gjata genta shkronja elvana meda krasniqi beqiri kosoves loja dashurie dashuri numri komandat 2012 murlan BAJRAM nokia celular PORNO druri nika numrin gashi anglisht
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Google Wave do tė ketė dyqan online tė aplikacioneve

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Google Wave do tė ketė dyqan online tė aplikacioneve   Sun Nov 01, 2009 1:39 am


Google Wave do tė ketė dyqan online tė aplikacioneve
Kompania Google nė takimin e mbajtur nė Londėr ka njoftuar se shėrbimi i saj Wave do tė ketė dyqanin e vet tė aplikacioneve shtesė, apo nė anglisht app store.
Mjeti pėr komunikim nė kohė reale dhe kėmbim tė dosjeve, Google Wave, do tė ketė mundėsinė e integrimit me anė tė dyqanit online tė aplikacioneve, e si pėrparėsia mė e madhe pėrmendet blerja e aplikacioneve pėr ato qė nuk janė tė bazuara nė internet.

Sipas paralajmėrimeve dyqani do tė jetė i ngjashėm me atė qė pėrdoret pėr aplikacionet e Android por edhe ato tė sistemit operativ tė Apple, prandaj nė kėtė mėnyrė do tė ndajnė pėrfitimin si programuesit ashtu edhe Google.

Google Wave imponohet si zėvendėsim i radhės pėr postėn elektronike dhe shkėmbimin e pasur nė mes tė pėrdoruesve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Google Wave do tė ketė dyqan online tė aplikacioneve
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: