ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
dashurie nika double dashuri komandat meda 2012 gashi numri krasniqi BAJRAM shkronja celular ismajli anglisht elvana beqiri PORNO loja nokia genta murlan numrin druri kosoves gjata
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Celulari i ri nga Samsung - S5560

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Celulari i ri nga Samsung - S5560   Sun Nov 01, 2009 1:33 am


Celulari i ri nga Samsung - S5560
Nėse ende nuk keni dėgjuar pėr Samsung S5560, kjo ėshtė pėr faktin se ende nuk ėshtė as model zyrtar. Megjithatė, kanė rrjedhur fotografitė dhe detajet e kėtij modeli. Pos ekranit tė ndjeshėm nė prekje, modeli ka edhe Wi-Fi por jo edhe 3G.
Supozojmė se Samsung ka qenė i shtyrė tė krijojė model me ekran tė ndjeshėm nė prekje, sepse kėrkesa nė treg pėr ta po bėhet ēdo ditė e mė e madhe, derisa Wi-Fi ėshtė nė maje tė listės sė kėrkesave tė kėtyre modeleve. Megjithatė, Samsung po ashtu ka integruar edhe fotoaparatin prej pesė megapikselash.

Kohėve tė fundit, Samsung ka qenė i zėnė duke publikuar modele tė reja ēdo muaj, por ky model nuk ėshtė njė rast i tillė. Supozohet se ky model do tė mund tė del nėpėr dyqane tė shitjes nė muajin nėntor, edhe pse nė Francė tanimė ėshtė paraqitur nė ofertėn e disa dyqaneve online.

Samsung S5560 sipas formės sė tij ngjan me modelet Jet e Corby. Ka ekran tė ndjeshėm nė prekje prej tre inēėsh me rezolucion WQVGA, fotoaparat prej 5 megapiksela dhe blic LED, qasje pėr kartela micro SD dhe 3.5 milimetra pėr audio. Pėrkundėr mungesės sė mundėsisė 3G, ky model mbėshtet Wi-Fi.

Me gjasė Samsung S5560 ėshtė pėrgjigje ndaj modelit Nokia 5530 XpressMusic, i cili ka dalė tė jetė njė telefon i menēur shumė i fuqishėm. Ēmimi i deklaruar prej 300 euro ėshtė bukur i kripur pėr kėtė model, por supozohet se sė shpejti do tė bie nė 200 euro, qė ėshtė i pėrshtatshėm pėr tė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Celulari i ri nga Samsung - S5560
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: