ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
dashurie gashi komandat numri BAJRAM krasniqi anglisht dashuri gjata loja numrin kosoves ismajli elvana meda PORNO druri 2012 nika nokia double murlan beqiri celular shkronja genta
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Sė shpejti edhe shėrbimi i Google pėr muzikė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Sė shpejti edhe shėrbimi i Google pėr muzikė   Fri Oct 23, 2009 1:40 am


Sė shpejti edhe shėrbimi i Google pėr muzikė
Sipas thashethemeve tė fundit Google sė shpejti do tė hap dyqanin e vet online pėr shitjen e muzikės, i cili do tė duhej tė plotėsojė shėrbimet e kompanisė Google.
Sipas portalit teknologjik Techcrunch, Google gjatė disa javėve tė fundit po mbledh pėrmbajtje nga disa kompani tė njohura muzikore. Disa burime pohojnė se shėrbimi i ri do tė emėrohet Google Audio.

Tani pėr tani gjėja e vetme e sigurt ėshtė se shėrbimi i ri do tė jetė nė dispozicion vetėm nė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės, dhe me gjasė do tė jetė i ndryshėm nga shėrbimi Google China i hapur nė vitin 2008, i cili mundėson kėrkimin dhe shkarkimin pa pagesė tė kėngėve.

Pėr Google Audio tani nuk dihet nėse do t’i lejohet vetėm transmetim i drejtpėrdrejt apo shkarkim, apo qė tė dyja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Sė shpejti edhe shėrbimi i Google pėr muzikė
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: