ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
elvana celular meda numrin numri shkronja krasniqi nika nokia PORNO murlan dashuri komandat beqiri kosoves druri genta double gjata dashurie loja gashi 2012 anglisht BAJRAM ismajli
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 LG paralajmėron linjėn Widebook

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: LG paralajmėron linjėn Widebook   Thu Sep 24, 2009 2:14 pm


LG paralajmėron linjėn Widebook
Linja e re e laptopėve nga kompania LG sjell ekrane me diagonale prej 13.3, 14 e 15.6 inē me paraqitje tė faqeve prej 16:9.
LG ka paralajmėruar linjėn e laptopėve - Widebook. Modelet do tė vijnė me diagonale ekranesh prej 13.3 (R380), 14 (R460 e R480) dhe 15.6 inē (R560 e R580), derisa ato do tė kanė ndriēim LED tė prapavijės.

Tė gjithė laptopėt kanė procesorė Core 2 Duo, ata do tė vijnė me 2 apo 4 GB RAM, e pėr grafikė, pėrveē asaj tė integruar Intel, do tė mund tė zgjedhin edhe GeForce GT 130M apo G 105M. Kapaciteti maksimal i diskut ėshtė 500 GB, e pėr komunikim pa tela pėrkujdesen Wi-Fi dhe modemi 3G..

Nė tregun evropian kėta laptopė vijnė nė fund tė kėtij muaji, mirėpo ēmimet nuk u janė bėrė publike
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
LG paralajmėron linjėn Widebook
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: