ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
druri BAJRAM gjata shkronja anglisht nika double krasniqi murlan meda genta kosoves nokia dashuri gashi komandat ismajli celular 2012 dashurie loja PORNO numrin beqiri elvana numri
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Toshiba Camileo S10 Ducati

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Toshiba Camileo S10 Ducati   Thu Sep 24, 2009 2:09 pm


Toshiba Camileo S10 Ducati
Video-kamera e krijuar si rrjedhojė e bashkėpunimit nė mes tė Toshibas dhe Ducatit mund tė incizojė nė rezolucion tė plotė (HD), derisa pėr ruajtje tė dhėnave pėrdorė kartelat e memories.
Prodhuesit e pajisjeve kompjuterike dhe elektronikės shpenzuese nganjėherė bashkohen me prodhuesit e automjeteve pėr tė prodhuar versione tė veēanta (tė shtrenjta) tė pajisjeve tė tyre. Kėsaj radhe rezultat i njė bashkėpunimi tė tillė video-kamera Toshiba Camileo S10 Ducati.

Video-kamera ėshtė e pajisur me sensor tė rezolucionit prej pesė megapiksela, video mund tė incizojė me rezolucion prej 1.080p, derisa materialet e incizuara i ruan nė kartelėn e memories. Nė tė ėshtė integruar edhe ekrani 2.5 inēėsh me dimensione prej 18 x 57 x 100 milimetrash, derisa peshon 120 gramė.

Sė bashku me kamerėn vjen edhe kartela e memories prej 4 gigabajt nė tė cilėn, sipas pėrllogaritjes sė prodhuesit, mund tė vendosen 60 minuta video material. Ēmimi nuk ėshtė publikuar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Toshiba Camileo S10 Ducati
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: