ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
numrin genta PORNO loja BAJRAM celular shkronja gjata 2012 nika dashurie beqiri druri numri gashi double dashuri ismajli komandat anglisht krasniqi elvana nokia meda kosoves murlan
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Prej tani MySpace lidhet me Twitter

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Prej tani MySpace lidhet me Twitter   Thu Sep 24, 2009 2:08 pm


Prej tani MySpace lidhet me Twitter
Popullariteti ēdo ditė e mė i madh i rrjetit shoqėror dhe shėrbimit pėr mikroblogje Twitter siē edhe ėshtė mundet tė pritet tėrheq vėmendjen e lojtarėve tė mėdhenj nė kėtė pjesė tė tregut. Njė prej nismėtarėve tė rrjeteve shoqėrore MySpace prej tani e tutje mundėson sinkronizimin me Twitterin.
Siē pohon nė blogun zyrtar Sharon Nguyen, njėri prej drejtorėve nė taborin e MySpace, ky rrjet shoqėror prej tani e tutje u mundėson pėrdoruesve tė vet publikim automatik tė porosive tė statusit nga MySpace nė Twitter, derisa procesi mund tė pėrdoret edhe nga ana tjetėr.

Kjo mundėsi e re e MySpace ėshtė e realizuar me teknologjinė e “autenticitetit tė hapur” OAuth, tė cilėn kanė vendosur ta pėrdorin nė kėtė tabor tė rrjetit shoqėror.

Pėr fat tė keq, sinkronizimi i tė dhėnave nė mes tė dy shėrbimeve tė pėrmendura tani pėr tani vlen vetėm pėr pėrdoruesit nė SHBA dhe nuk e dimė nėse ai do tė bėhet i mundur edhe pėr pėrdoruesit nė pjesėn tjetėr tė botės.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Prej tani MySpace lidhet me Twitter
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: