ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
elvana genta ismajli BAJRAM krasniqi beqiri celular dashuri shkronja anglisht meda dashurie gashi numri druri kosoves murlan komandat 2012 PORNO nika nokia loja gjata numrin double
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Nintendo Wii mė lirė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Nintendo Wii mė lirė   Thu Sep 24, 2009 2:02 pmNintendo Wii mė lirė
Gjatė kėsaj fundjave Nintendo ka pėr qėllim tė liroj ēmimet e konzolės sė lojėrave Wii pėr 50 dollarė, nė mėnyrė qė tė pėrcjellė konkurrencėn.
Ēmimi i ri i Wii do tė duhej tė jetė 50 dollarė mė pak dhe tė kushtojė 200 dollarė, derisa ky hap vjen si rezultat i presionit ēdo ditė mė tė madh dhe hapave agresiv tė konkurrencės.

Sony me paraqitjen e para pak kohe tė PS3 Slim ka liruar edhe ēmimet e konzolės nė 300 dollarė, derisa shuma e njėjtė duhet tė ndahet edhe Microsoft Xbox 360 me disk prej 120 gigabajt.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Nintendo Wii mė lirė
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: