ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Arnim softuerik pėr MacBook Pro

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Arnim softuerik pėr MacBook Pro   Sun Aug 16, 2009 1:42 am


Arnim softuerik pėr MacBook Pro
Apple ka pėr qėllim qė me arnimin softuerik tė zgjidh problemin me zėrin kumbues nga disku i fortė dhe ngrirjen e laptopėve MacBook Pro.
Nė fakt, pėrdorues tė shumtė ankohen se kohė pas kohe dėgjojnė zėrin “bip” nga laptopėt pas sė cilit dėgjohet njė zė tjetėr nga disku i fortė dhe “ngrirja” e kompjuterit pėr rreth 10 sekonda. Pas kėsaj periudhe kompjuteri rifillon tė punoj normalisht.
Problemi i godet vetėm pronarėt e laptopėve tė pajisur me diskun e fortė prej 500 gigabajt me 7.200 rrotullime pėr minutė.

Nė Apple kanė konfirmuar se janė tė vetėdijshėm pėr problemin dhe se aktualisht janė duke punuar nė njė arnim softuerik me tė cilin do tė duhej ta hiqnin qafe kėtė gjė, mirėpo nuk ėshtė dhėnė asnjė informatė pėr datėn e daljes sė tij.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Arnim softuerik pėr MacBook Pro
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: