ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
gashi druri krasniqi dashuri ismajli loja anglisht celular genta 2012 komandat meda gjata beqiri numrin numri murlan kosoves nokia elvana shkronja PORNO double BAJRAM dashurie nika
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 MIMO 710-S ekran me USB

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: MIMO 710-S ekran me USB   Sun Aug 16, 2009 1:41 am


MIMO 710-S ekran me USB
Edhe njė ekran me USB i kompanisė MIMO vjen me diagonale prej shtatė inē dhe rezolucion prej 900 x 480 piksela, derisa shėrben si ekran ndihmės pėr laptopė.
Kompania MIMO ka paraqitur edhe njė ekran MIMO me USB pėr profesionistėt dhe tė gjithė ata qė u mungon hapėsirė nėpėr laptopė.

Ekrani mbushet dhe pranon fotografinė nėpėrmes qasjes USB, ofron ndriēim prej 350 cd/m2, kontrast prej 400:1, gjera punon me sistemet operative Windows e Mac OS X. Pėr mė tepėr, ai mund tė paloset pėr ta bartur mė lehtė.

Ēmimi i rekomanduar i shitjes nė tregun amerikan ėshtė 150 dollarė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
MIMO 710-S ekran me USB
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: