ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
numri beqiri celular nika double PORNO BAJRAM anglisht kosoves gashi ismajli genta elvana dashuri murlan gjata nokia 2012 meda krasniqi shkronja dashurie numrin komandat loja druri
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Google pėrgatit version tė ri tė makinės sė kėrkimit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Google pėrgatit version tė ri tė makinės sė kėrkimit   Sun Aug 16, 2009 1:40 amGoogle pėrgatit version tė ri tė makinės sė kėrkimit
Pėrpjekjet qė Microsoft ėshtė duke i bėrė nė promovimin e makinės sė vet tė kėrkimit Bing si dhe krijimi i bashkėpunimit tė ri tė gjigantit softuerik me legjendėn e industrisė sė teknologjisė sė informacionit Yahoo, siē edhe ka mundur tė pritet ka shtyrė edhe mbretin e makinave tė kėrkimit tė bėj ndryshime tė caktuara.
Sipas mediave botėrore, Google ka filluar fshehtazi tė punoj nė realizimin e projektit mė tė ri, mirėpo nė vend tė shėrbimeve tė reja, gjiganti i internetit po punon nė gjeneratėn e re tė shėrbimit tė vet Google Search. Nė tė njėjtėn kohė, nuk bėhet fjalė pėr ndonjė pėrditėsim tė vogėl tė sistemit, mirėpo nė ridizajnin komplet tė makinės pėr kėrkimin e internetit.

Nė deklaratėn zyrtare tė Google thuhet se “ekipi pėrgjegjės pėr makinėn e kėrkimit gjatė disa muajve tė fundit ėshtė duke punuar nė gjeneratėn e re tė arkitekturės e cila qėndron prapa Google Search, e cila do t’u mundėsoj pėrdoruesve kohė mė tė shpejtė tė kėrkimit dhe shfaqjen e rezultateve pėr fjalėt e kėrkuara, derisa do tė pėrmirėsohet edhe saktėsia e rezultateve tė shfaqura”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Google pėrgatit version tė ri tė makinės sė kėrkimit
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: