ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
kosoves 2012 BAJRAM gjata komandat numri druri murlan celular numrin ismajli dashurie dashuri gashi meda elvana double beqiri krasniqi nokia loja shkronja PORNO genta anglisht nika
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Rifreskohet netbooku Wind U100

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Rifreskohet netbooku Wind U100   Sun Aug 16, 2009 1:38 am


Rifreskohet netbooku Wind U100
Prodhuesi MSI ėshtė duke pėrditėsuar netbookun e vet tė popullarizuar 10-inēėsh me procesorin Atom N280 dhe dy ngjyra shtesė tė shtėpizės me ēmim tė njėjtė brenda disa javėsh.
Wind U100 Plus bėhet edhe me procesorin modern e mė tė shpejtė Atom N280 me takt punues 1.66 GHz dhe shpejtėsi tė FSB-sė prej 677 MHz, derisa pjesa tjetėr e harduerit mbetet i njėjtė si nė modelin me procesorin Atom N270.

Specifikat pėrfshijnė njė gigabajt memorie, disk prej 160 gigabajt dhe bateri me gjashtė ēeli. I rifreskuari Plus nė ofertė shton edhe dy ngjyra tė reja tė shtėpizės, derisa ēmimi mbetet njėsoj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Rifreskohet netbooku Wind U100
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: