ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
nika krasniqi dashurie numri gjata anglisht gashi loja meda 2012 genta dashuri ismajli komandat celular nokia druri numrin murlan elvana kosoves PORNO beqiri BAJRAM double shkronja
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Fotoaparate me ekrane tė pėrparme

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Fotoaparate me ekrane tė pėrparme   Sun Aug 16, 2009 1:37 am


Fotoaparate me ekrane tė pėrparme
Samsung ka prezantuar dy aparate tė rinj fotografik – DualView TL220 dhe TL225.
Karakteristikė pėr tė dyja modelet ėshtė se kanė tė vendosur ekrane LCD pėrpara qė shėrbejnė pėr realizimin e autoportretit.

Ekrani i pėrparmė ka diagonale prej 1.5 inēėsh dhe ėshtė i ndjeshėm nė prekje.

Tė dy aparatet fotografike vijnė me senzor me rezolucion 12.2 megapikselė, zumim prej 4.6x dhe stabilizim optik tė fotografisė.

Xhirojnė video me rezolucion 720p, ndėrsa ajo qė i dallon ėshtė edhe diagonalja e LCD-sė sė pasme, e cila nė modelin TL220 ka 3 inē, ndėrsa nė atė TL225 ekrani ka 3.5 inē.

Kėto aparate do tė dalin nė tregun amerikan nė shtator tė kėtij viti. Ēmimi i modelit TL225 do tė jetė 350 dollarė, ndėrsa modeli TL220 do tė kushtojė 300 dollarė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Fotoaparate me ekrane tė pėrparme
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: