ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Ekran plazma nė 85 inē

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Ekran plazma nė 85 inē   Sun Aug 16, 2009 1:34 am


Ekran plazma nė 85 inē
Ekrani i ri plazma i kompanisė Panasonic sjell me vete njė diagonale tė madhe, rezolucion tė plotė me definicion tė lartė dhe shtojca pėr reklama.
Ekrani shfaqė rezolucion tė plotė HD (1.920 x 1.080 piksela) me nivel tė kontrastit prej 40.000 : 1, derisa pėr kualitetin e fotografisė dhe ngjyrave pėrkujdeset teknologjia NeoPDP.

Pėrveē kėsaj, ky ekran posedon edhe lidhjen pėr LAN e cila shėrben pėr kontrollimin dhe udhėheqjen nga largėsia, qė mund tė jetė e dobishme nėse plazma pėrdoret pėr qėllime reklamuese apo kombinon mė shumė ekrane nė njė.

Plazma ėshtė me trashėsi mė tė vogėl se 10 centimetra dhe peshė nėn 130 kilogramė, derisa nė shitje del nė vjeshtė pėr ēmim tani pėr tani tė panjohur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ekran plazma nė 85 inē
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: