ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
numri beqiri gjata 2012 nika nokia druri dashurie murlan gashi numrin dashuri anglisht elvana krasniqi double kosoves shkronja celular PORNO BAJRAM komandat loja genta ismajli meda
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Sė shpejti arrin telefoni Sony PSP?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Sė shpejti arrin telefoni Sony PSP?   Fri Jul 03, 2009 2:23 pm


Sė shpejti arrin telefoni Sony PSP?
Kompania Sony nė tė ardhmen e afėrt do tė mund tė paraqiste edhe telefonin e saj PSP, pohon revista Nikkei Business Daily dhe shton se lajmin e kanė marrė nga burimet e afėrta me kompaninė.
Revista pohon se kombinimi i lojės bartėse dhe telefonit tė Sony Ericsson do tė mund tė pėrmbushte shumė pritje tė pėrdoruesve potencialė, posaēėrisht nėse kjo pajisje do tė ofrohet me ēmim tė arsyeshėm.

Ndėrkohė, agjencia e lajmeve Reuters njofton se nė Sony Ericsson kanė refuzuar tė komentojnė thashethemet mbi telefonin/konzolėn e re, mirėpo nuk do tė thotė edhe se thashethemet gjithmonė duhet tė janė tė sakta.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Sė shpejti arrin telefoni Sony PSP?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: