ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Netbook Ion nga Samsung

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Netbook Ion nga Samsung   Fri Jul 03, 2009 2:22 pm


Netbook Ion nga Samsung
Kanė filluar tė qarkullojnė thashethemet se Samsung nga muaji i ardhshėm fillon shitjen e netbookut N510 me chipset GeForce 9400M dhe procesorin Atom N280.
Samsung supozohet se nga muaji korrik fillon me shitjen e netbookut N510 tė bazuar nė chipsetin Ion tė Nvidias. Pajisja pėrveē chipsetit GeForce 9400M me grafikė tė integruar posedon edhe procesorin Atom N280 tė kompanisė Intel me takt punues 1.66 GHz si dhe ekran 11.6 inē me rezolucion 1.366 x 768 piksela.

Nė tė gjendet edhe disku standard prej 160 GB, njė gigabajt memorie si dhe rrjeti i internetit me dhe pa tela (draft n), derisa N510 pos konektorėve USB e VGA ofron edhe daljen HDMI.

Pajisja do tė shitet me baterinė prej gjashtė qelish derisa ēmimi nuk ėshtė i njohur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Netbook Ion nga Samsung
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: