ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Mė nė fund vjen Firefox 3.5!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Mė nė fund vjen Firefox 3.5!   Fri Jul 03, 2009 2:15 pmMė nė fund vjen Firefox 3.5!
Pas pritjes sė zgjatur dhe disa versioneve eksperimentale, ekipi i cili punon nė shfletuesin e internetit Firefox na e ka dhuruar edhe versionin e tij 3.5.
Firefoxi i ri premton punė mė stabile, posaēėrisht kur ėshtė nė pyetje JavaScript, si dhe mbėshtetje pėr standardet mė tė reja tė uebit, siē ėshtė HTML 5.

Nė tė gjendet edhe mundėsia e punės private, me ē’rast Firefox nuk lė asnjė shenjė pėr faqet tė cilat i keni vizituar, e shumė imtėsira, siē ėshtė puna me tabs dhe paraqitja e faqeve tė vizituara mė parė (Awesome Bar), janė avancuar dhe pėrmirėsuar.

Mozilla ka vendosur edhe faqen e internetit nė tė cilėn mund tė shihet sa shpejt dhe prej cilave vende shfrytėzuesit po e shkarkojnė versionin e ri tė Firefox, e qysh tani ėshtė e qartė se Firefox 3.5 do tė mund t’i thyente rekordet. Vetėm deri mė tani janė shkarkuar mbi tre milionė kopje, me shpejtėsi prej pothuajse 100 kopjesh pėr sekondė.

Firefox 3.5
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Mė nė fund vjen Firefox 3.5!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: