ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Sė shpejti iPhone OS 3.1

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Sė shpejti iPhone OS 3.1   Fri Jul 03, 2009 2:04 pm


Sė shpejti iPhone OS 3.1
Kompania Apple pak kohė pas paraqitjes tė pėrditėsimit tė madh tė sistemit operativ iPhone OS ėshtė duke pėrgatitur njė version tė ri me mundėsi shtesė.
Zhvilluesit e regjistruar tė Apple tanimė kanė qasje nė versionet eksperimentale tė iPhone OS 3.1. Softueri i ri sjell mundėsi tė gjera tė editimit tė video materialeve nė modelin 3G S si dhe opsione shtesė gjatė pėrdorimit tė copy e paste.

Vet sistemi operativ supozohet tė lexojė dhe punojė mė shpejt, mirėpo nuk dihet nėse kėto ndryshime kanė tė bėjnė vetėm me modelin mė tė shpejt 3G S.

Siē kemi shkruar edhe ditė mė parė, pėrdoruesit e tė riut iPhone 3G S janė duke u pėrballė me telashe tė shumta me tė, tek i cili nė disa raste shkaktohet nxehje e tepruar gjatė punės. Madje, tek versioni i bardhė ka sjellė deri tek ndryshimi i ngjyrės mu pėr kėtė fakt.

Data zyrtare e lėshimit pėr distribucion i iPhone OS 3.1 ende nuk ėshtė bėrė i ditur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Sė shpejti iPhone OS 3.1
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: