ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
ismajli dashurie shkronja genta 2012 dashuri loja numrin anglisht krasniqi druri BAJRAM komandat nika double murlan kosoves celular PORNO meda beqiri elvana gjata numri gashi nokia
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 128 gigabajt nė xhepin tuaj

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: 128 gigabajt nė xhepin tuaj   Tue Jun 16, 2009 3:10 pm


128 gigabajt nė xhepin tuaj
Jo shumė kohė mė parė i gėzoheshim memorieve me kapacitet prej 64 e 138 megabajt, e tani kompania Kingston sjell memorien me kapacitet hiq mė pak se 128 gigabajt.
Qe besa ashtu si e keni lexuar edhe ėshtė: Kingston DataTraveler 200 ėshtė shkop i memories USB me kapacitet prej 128 gigabajt, qė e bėn pajisjen e tillė mė tė madhe deri mė tani.

Sė bashku me kapacitetin e madh, DataTraveler 200 sjell edhe mbrojtjen nga goditjet, pluhuri dhe lagėshtia dhe njė dizajn i cili mundėson fshehjen e qasjes USB nė trupin e pajisjes, qė do tė thotė se nuk u nevojitet kapak mbrojtės, i cili nė tė gjitha llojet e kėtyre pajisjeve edhe ashtu fillon tė bjerė pas njė kohe.

Ēmimi ėshtė i kripur, 546 dollarė, derisa tė njėjtėn pajisje mund ta blini edhe me kapacitet prej 32 e 64 GB me ēmime prej 120 respektivisht 213 dollarė.

www.king-rap.tk
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
128 gigabajt nė xhepin tuaj
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: