ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
murlan numri gashi beqiri elvana dashuri nika kosoves genta nokia krasniqi BAJRAM numrin dashurie anglisht shkronja komandat loja PORNO meda double gjata celular ismajli druri 2012
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Lenovo pėrgatit netbook tė avancuar

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Lenovo pėrgatit netbook tė avancuar   Sat May 30, 2009 2:36 pm


Lenovo pėrgatit netbook tė avancuar
Kompania Lenovo sė shpejti do tė paraqes kompjuterin e saj tė ri bartės i cili sipas performansave gjendet nė kufirin mes tė netbookut dhe ultralaptopit.
Qėkur netbookėt janė bėrė kompjuterė dominues nė tregun e laptopėve, prodhuesit po mundohen tė gjejnė masėn e duhur tė mundėsive, ēmimit dhe dimensioneve tė vogla. Kompania Lenovo ka nė pėrgatitje laptopin i cili me ēmim edhe mė tė volitshėm ofron mė shumė se pjesa mė e madhe e netbookėve nė treg.

Emri i kėsaj pajisje ėshtė Lenovo S12, derisa ėshtė e bazuar nė chipsetin Ion tė NVIDIA-s, procesorin Atom N270 nga Intel me takt punues prej 1.6 GHz, ekran 12 inēėsh, dalje HDMI dhe tastiera me madhėsi tė plotė.

Ēmimi do tė jetė rreth 600 dollarė, e nė treg mund ta presin gjatė muajve korrik ose gusht tė kėtij viti.

www.lenovo.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Lenovo pėrgatit netbook tė avancuar
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: