ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Microsoft lėshon Service Pack 2 pėr Vistan

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Microsoft lėshon Service Pack 2 pėr Vistan   Sat May 30, 2009 2:29 pm


Microsoft lėshon Service Pack 2 pėr Vistan
Microsoft, siē edhe ka paralajmėruar, ka lėshuar Service Pack 2 pėr sistemin e vet operativ Vista. Gjithsesi u rekomandojmė tė gjithė pėrdoruesve tė instalojnė kėtė pėrmbledhje arnimesh dhe pėrmirėsimesh.
Nė mėnyrė qė tė instaloni SP2, sė pari nė Vista duhet tė keni tė instaluar Service Packun e parė (SP1). SP2 nė versionin pėr Vistan 32-bitėshe ka rreth 380 megabajt dhe sjell mbėshtetje pėr harduerin e ri si dhe pėrmirėson gabime dhe lėshime tė shumta tė sigurisė tė cilat janė gjetur pas daljes sė Service Packut tė parė.

Listėn komplete tė risive nė SP2 mund ta gjeni nė faqet zyrtare tė kompanisė Microsoft, e nė mesin e ndryshimeve mė tė rėndėsishme janė mbėshtetja pėr Bluetooth e Wi-Fi, mundėsia e incizimit tė dhėnave nė mediumet Blu-ray, kėrkim mė i pėrmirėsuar dhe mbėshtetje pėr procesorėt 64-bitėsh tė kompanisė VIA.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Microsoft lėshon Service Pack 2 pėr Vistan
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: