ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Kėtė vjeshtė vjen Microsoft Zune HD

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Kėtė vjeshtė vjen Microsoft Zune HD   Sat May 30, 2009 2:29 pm


Kėtė vjeshtė vjen Microsoft Zune HD
Ka arritur edhe vėrtetimi zyrtar i thashethemeve tė cilat pėr njė kohė po sillen nėpėr internet. Pėr kėtė vjeshtė, Microsoft ka pėrgatitur versionin e pajisjes sė vet multimediale Zune me tė cilėn pėrdoruesit do tė mund tė shfletojnė internetin, tė riprodhojnė filma nė rezolucion HD dhe tė kanė radio pranues digjital.
“I riu Zune HD ėshtė tentim i drejtpėrdrejt i Microsoft tė grabis pjesėt e tregjeve tė cilat i mban aktualisht iPod Touch i kompanisė Apple”, ka deklaruar Chris Stephenson, drejtor i marketingut tė Microsoft Zune.

Pajisja do tė pėrmbajė ekran tė ndjeshėm nė prekje OLED, do tė vihet nė funksion nga versioni i pėrshtatur i sistemit operativ Windows CE, derisa nė tė do tė gjendet edhe versioni i Internet Explorerit pėr qasje nė pėrmbajtjet e internetit, mirėpo i pėrshtatur pėr ekranin e tij.

Ēmimi dhe kapaciteti i pajisjes mbeten tė panjohura, mirėpo nė Microsoft kanė zbuluar se nė vend tė diskut tė fort si hapėsirė pėr ruajtje tė dhėnave nė HD Zune do tė jetė e pranishme memoria flash.

Tė gjitha detajet Microsoft do t’i plotėsojė nė panairin e radhės E3.

Pėr fat tė keq, siē po qėndrojnė gjėrat tani, Microsoft Zune HD do tė jetė i pranishėm ekskluzivisht nė SHBA.

www.zune.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kėtė vjeshtė vjen Microsoft Zune HD
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: