ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 F-Secure Mac Protection

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: F-Secure Mac Protection   Sat May 30, 2009 2:27 pm


F-Secure Mac Protection
F-Secure ka lėshuar versionin eksperimental tė softuerit kundėr viruseve pėr pronarėt e kompjuterėve Macintosh.
Me rritjen e popullaritetit tė kompjuterėve Mac rrezikimi i tyre potencial nga viruset dhe softuerėve tjerė dashakeqė. Kompania F-Secure pėr kėtė arsye sė shpejti pėrgatit zgjidhjen kundėr viruseve F-Secure Mac Protection pėr pronarėt e kompjuterėve Macintosh..

Paketa ofron mbrojtje lokale nga viruset dhe malware-t me shfrytėzim minimal tė resurseve, derisa nė tė gjendet edhe pėrditėsimi automatik i bazės sė definicioneve tė viruseve. Vetėm paraqitja grafike ėshtė shumė e ngjashme me paketėn mė tė re kompanisė Internet Security, e cila gjithashtu del nė shitje pėr disa muaj.

F-Secure Mac Protection ende ėshtė fazėn eksperimentale tė zhvillimit (versioni 1.0 ka dal mė 20 maj), derisa tė interesuarit mund tė provojnė softuerin nė faqet zyrtare tė kompanisė, natyrisht me regjistrim paraprak.

www.f-secure.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
F-Secure Mac Protection
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: