ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
dashuri celular meda numri murlan shkronja gjata genta loja ismajli PORNO gashi elvana double kosoves dashurie numrin krasniqi nika BAJRAM 2012 anglisht komandat beqiri druri nokia
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Google paraqet vizionin e vet tė evoluimit tė postės elektronike

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Google paraqet vizionin e vet tė evoluimit tė postės elektronike   Sat May 30, 2009 2:18 pm


Google paraqet vizionin e vet tė evoluimit tė postės elektronike
Nė konferencėn Google I/O e cila ėshtė mbajtur dy ditėt e fundit nė San Francisco, Google ka paraqitur produktin e ri, i cili pėr fat tė keq nuk ėshtė nė dispozicion tė publikut tė gjerė, atė Google Wave.
Google Wave ėshtė njė lloj i ri i platformės komunikuese i cili nė njė vend bashkon komunikimin e ēastit (chat), postėn elektronike (e-mail) dhe programet pėr bashkėpunim nė projekte, siē ėshtė ai Microsoft Groove.

Mirėpo fatkeqėsisht, Google Wave ende nuk mund tė provohet, e nuk dihet as data e saktė e paraqitjes nė treg; dihet vetėm qė kjo gjė do tė ndodhė “kėtė vit”.

Sa ėshtė mundur tė shihet nga prezantimet zyrtare, Wave mė sė shumti ngjan nė programet pėr komunikim tė ēastit; nė anėn e majtė tė ekranit gjendet lista e miqve tuaj, derisa nė anėn e djathtė keni komunikimin e plotė me tė, qė pėrfshin tekste, dosje (tė cilat mund t’i shkėmbeni me njė tėrheqje tė thjesht nė Wave), fotografi, video incizime dhe tė tjera.

Wave ėshtė njė produkt interesant i cili, siē thonė nė Google, do tė mund tė vendoste bėhej forma e re e postės elektronike dhe tė ridefinoj mėnyrėn se si komunikojmė online.

Mirėpo edhe krijuesit pohojnė se prodhuesi ėshtė nė fazėn e hershme tė zhvillimit, prandaj vlerėsimin duhet pritur derisa tė paraqitet versioni i parė eksperimental.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Google paraqet vizionin e vet tė evoluimit tė postės elektronike
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: